«АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» в Городоцькій громаді

Дата: 15.12.2023 15:25

Соціальний проект Президента України і Міністерства молоді та спорту України «АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» - розробка навігаційної карти безкоштовних для населення рекреаційних занять в парках та скверах. Основною метою є залучення людей до систематичних тренувальних сесій, спрямованих на розвиток основних рухових якостей - загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

Тобто людина, яка відвідує Активний парк може розраховувати на збереження і зміцнення здоров'я, а також зниження негативного впливу на організм одного з основних факторів ризику - гіподинамії.

Регулярне виконання навіть нескладних вправ посилює роботу імунної системи, підвищує стійкість  організму людини до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі до вірусних захворювань.

Як приємне доповнення, людина отримує профілактику травматизму, знижується вплив вікових змін на організм та формується активне довголіття.