Дуже позитивні новини для сфери донорства крові!

Дата: 15.12.2023 14:33

Дуже позитивні новини для сфери донорства крові!

Процедура здачі крові буде спрощена і впорядкована завдяки можливостям інформаційно-комунікаційної системи донорства крові «єКров».

Адміністративні процедури та виробничі процеси будуть функціонально автоматизовані.

❝Можливості системи дозволять мати своєчасну і достовірну інформацію про потреби крові, а також моніторити запаси крові на національному та регіональному рівнях❞, – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифровізації Марія Карчевич.

До складу системи «єКров» входитимуть функціональні модулі та реєстри, що дозволять узагальнити повну інформацію щодо здійснення донацій, проведення окремих видів обстеження, планування та моніторингу.

У взаємодії з електронною системою охорони здоров’я система «єКров» забезпечуватиме облік і контроль донорства крові та компонентів крові