З ТРЕТЬОЮ РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ ГРОМАДИ!

Дата: 24.11.2023 15:04

#намтрироки

Шановні мешканці та гості нашого містечка, нашої Городоцької територіальної громади!

Сьогодні ми разом з вами, в дні війни..в тяжкі для всіх нас часи три роки тому, спільними зусиллями створили Городоцьку громаду.

За цей час ми стали одним великим механізмом, який рухається вперед, долає труднощі та будує своє життя.

Ми змогли закласти міцний фундамент розвитку спроможної громади, змінити своє ставлення один до одного, стали відповідальнішими та вкотре переконалися, що громаду будуємо саме ми.

Це свято об'єднує усі кому дорога громада - її вулиці, будівлі, минуле і трудове сьогодення.

Люди, це завжди найдорожча цінність, як добро, щирість, любов і підтримка.

Нажаль, ця війна показала справжні обличчя людей..

Безмежна шана всім хто в тяжку хвилину не залишив нас, допомогав на всіх фронтах боронити наше містечко від навали ворога.

Бажаю всім здоров'я, міцної волі, сили,духу!

Безмежної любові до нашого славетного Поліського краю!

Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі.

Тримаймося разом!