Моніторинг ступеня безбар`єрності

Дата: 22.11.2023 16:24

Городоцькою селищною радою було проведено моніторинг ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Моніторинг проводився на об’єктах розташованих на території Городоцької територіальної громади: Городоцький ліцей (частково безбар’єрний), Білокриницький ліцей (частково безбар’єрний), Городоцький центр позашкільної освіти (частково безбар’єрний), Городоцький дошкільний навчальний заклад (бар’єрний) , Білокриницький дошкільний навчальний заклад (частково безбар’єрний), Городоцьку селищну раду (частково безбар’єрний), Білокриницьку сільську раду (частково безбар’єрніий), Білокриницький Будинок культури (частково безбар’єрні), Білокриницька АЗПСМ (частково безбар’єрний), відділ ЦНАПу Городоцької селищної ради (частково безбар’єрний), , 14 Гарнізонний будинок офіцерів (частково безбар’єрний).

За результатами моніторингу було проведено службову нараду із залученням фінансового відділу Городоцької селищної ради, на якій обговорено плани подальшої роботи з урахуванням фінансових можливостей.