Засідання виконавчого комітету 11.11.2023 року.

Дата: 15.11.2023 09:45

11 листопада 2023 року відбулося засідання чергової тридцять шостої сесії Городоцької селищної ради.

На порядку денному розглянулись такі питання, як:

1. Виділення коштів для Городоцького дитячого садочка "Ювілейний" в сумі 190 000 грн.

2. Виділення коштів на заміну вікон у будівлі Головного Центру Спеціального Контролю смт.Городок, пошкоджених внаслідок ракетного удару в березні 2022 року.

3. Внесення змін до бюджету Городоцької селищної територіальної громади на 2023 рік.

Головне питання про розгляд тарифів на опалення все-таки залишалося незакритим, тому Наталія Олександрівна розповіла більш детально присутнім депутатм про проблему розрахованих Макарівською КЕЧ тарифів.

Відразу після завершення сесії було проведено засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради, на яке було запрошено жителів нашої громади, щоб спільними та злагодженими зусиллями дійти до вирішення питання початку опалювального сезону. На засідання прийшов і начальник КЕЧ, разом з працівниками КЕЧ.

Обидві сторони висловили свої думки та претензії щодо тарифів на опалення.

Жителі містечка які прийшли на засідання виконавчого комітету брали участь у дискусіях висловлюючи свою думку та пропозиції щодо тарифів.

Дякуємо всім присутнім жителям та депутатам що долучилися до дебатів на засіданні.

Ми вкотре переконалися що жителям громади небайдуже життя нашого містечка.

З боку працівників КЕЧ лунали пропозиції, що різницю в тарифах має сплачувати селищна рада, тобто ігноруючи інтереси всієї громади, кошти за купівлю мазута має віддати селищна рада в сумі майже 20 мл ( нагадаємо, що з 2024 року ПДФО в громадах забрали). Ще хочеться нагадати КЕЧ, що це не одна організація в нашій громаді, в нас є ще інші бюджетні організації, які селищна рада зобов`язана утримувати за кошти громади!

Отже, наразі виконавчий комітет Городоцької селищної ради вирішив:

1. Встановити тариф на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енрергії для всіх категорій споживачів, що надається Макарівською КЕЧ району в період опалювального сезону 2023-2024 роки, а саме:

1.1. Для потреб населення - тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання - 3733,28 грн/Гкал (без ПДВ), в перерахунку на 1 м2 - 99,40 грн. (з ПДВ) на період з 11.11.2023 року по 15.04.2024 року.

У зв`язку з військовою агресією тариф для населення застосовується на рівні затвердженого до 24.02.2022 року, а саме відповідно до рішення виконавчого комітету Городоцької селищної ради №138 від 04.10.2021 року на рівні 1474,63 грн/Гкал (без ПДВ) в перерахунку на м2 - 37,30 грн/м2.

У разі виявлення нових обставин, що стосуються тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання що надається Макарівською КЕЧ району в період опалювального сезону 2023-2024 роки рішення підлягає перегляду згідно чинного законодавства.

1.2. Для потреб бюджетнрих установ тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання - 3733,40 грн/Гкал (без ПДВ).

1.3. Для потреб інших спозжзивачів - тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання - 3733,40 грн/Гкал (без ПДВ).

ОПРИЛЮДНИТИ ДАНЕ РІШЕННЯ ЗГІДНО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА.