Вітання з нагоди дня культури та мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:18

Щорічно, 9 листопада, всі хто мають відношення до мистецтва та культури святкують своє професійне свято!

Щиро вітаємо усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомогаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам`яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!