Робоча зустріч з працівниками органу пробації.

Дата: 06.11.2023 15:54

У Радомишлі співробітниця Бюро безоплатної правової допомоги провела робочу зустріч з працівниками органу пробації.

6 листопада 2023 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області головною юристкою сектору Радомишльського бюро правової допомоги Оксаною Дзюбенко зі співробітниками Житомирського районного сектору №6 обговорено Порядок взаємодії регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та уповноважених органів з питань пробації у межах реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

Цей Порядок визначає механізм взаємодії регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та уповноважених органів з питань пробації Державної установи «Центр пробації» щодо надання органом пробації у межах пілотного проекту консультативної підтримки з питань обрання можливих додаткових засобів ресоціалізації та розвитку особистості конкретного неповнолітнього, який є підозрюваним, обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення.