Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Збори жителів громади

Дата: 30.10.2023 14:52
Кількість переглядів: 113

30 жовтня 2023 року, робоча неділя в Городоцькій громаді розпочалася АКТИВНО!

Сьогодні о 10 годині ранку жителі нашого містечка зібралися біля Макарівської КЕЧ району з приводу ВАЖЛИВОГО ПИТАННЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ:

ОТОЖ, ШАНОВНІ, КОЛИ Ж ВРЕШТІ-РЕШТ В НАШОМУ МІСТЕЧКУ ВКЛЮЧАТЬ ОПАЛЕННЯ????

На зборах були присутні голова Городоцької селищної ради ДЕМБІЦЬКА Наталія Олександрівна, начальник Макарівської КЕЧ району Прищепа О.М., представники КЕЧ топливної групи.

За результатами зборів всім стало зрозуміло, що Макарівська КЕЧ району НАПОЛЕГЛИВО вимагає від селищної ради затвердження тарифів на теплопостачання в розмірі 100 грн за метр квадратний.

Голова Городоцької територіальної громади ДЕМБІЦЬКА Н.О. повідомила, що такі тарифи затверджувати НЕ БУДЕ, так як це призведе до соціального конфлікту в громаді, а також довела до присутніх, що такий тариф на теплопостачання є НАЙБІЛЬШИМ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Також Наталія Олександрівна запропонувала вихід із ситуації, а саме:

оскільки Макарівська КЕЧ є державною установою та фінансується з державного бюджету і створена для забезпечення військових частин, то вона може подати на затвердження тарифи з різними розмірами для різних категорій споживачів, де левову частину витрат покласти саме на державні установи. Для цього потрібно, щоб Макарівська КЕЧ району подала до селищної ради лист з такими розрахунками та пропозиціями, де для населення заначалася би менша сума тарифу в розмірі 35 грн за метр квадратний.

Начальник Макарівської КЕЧ району КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВИВСЯ подавати такого листа, зсилаючись на те, що Городоцька селищна рада, зобов`язана встановити тариф у розмірі 100 грн на теплопостачання у період військового стану.

Однак, як начальник КЕЧ, так і голова громади добре знають, що після закінчення військового стану тариф автоматично стане в розмірі 100 грн, в разі якщо виконавчий комітет селищної ради наразі затвердить тарифи в тому стані, в якому подала Макарівська КЕЧ району.

Наталія Олександрівна НАГОЛОСИЛА, ЩО БУДЕ ДІЯТИ ТІЛЬКИ В ІНТЕРЕСАХ ГРОМАДИ ТА ЇЇ НАСЕЛЕННЯ

Все інше - маніпуляції з боку КЕЧ для отримання вигоди з громади у вигляді відшкодування різниці в тарифах ( але ж держава ці кошти надає ще з початку року).

Питання наразі залишилося відкритим...« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень