Засідання виконавчого комітету 27.10.2023р

Дата: 30.10.2023 09:10

27 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради.

Головними з розглянутих та вирішених питань були такі, як надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади, грошове заохочення обдарованих дітей Городоцької територіальної громади за підсумками 2022-2023р, та виділення коштів на закупівлю подарунків до новорічних свят дітям громади.

Головним питанням на засіданні виконавчого комітету було: утримання пункту збору Городоцької територіальної громади, організації оповіщення,збору і відправки мобілізаційних ресурсів під час загальної мобілізації в умовах правового режиму воєнного стану.

На засіданні був присутнім начальник сьомого відділу Житомирського територіального центру укомплектування та соціальної підтримки, підполковник Косс Микола Леонідович,який розповів більш детально працівникам селищної ради про утримання пункту збору, та надав загальні рекомендації щодо організації оповіщення.

Всі питання обговорено та вирішено.