Мобільний клас з мінної безпеки (Городоцький ліцей)

Дата: 20.10.2023 15:30

МОБІЛЬНИЙ КЛАС З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

Відділом освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку Городоцької селищної ради спільно з Житомирським обласним управлінням ДСНС та 16 Державною пожежно-рятувальною частиною 1 Державного рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області м.Радомишль провели акцію для школярів громади: "НАВЧИТИСЬ СЬОГОДНІ , ЩОБ БУТИ В БЕЗПЕЦІ ЗАВТРА".

Зі здобувачами освіти Городоцького ліцею Наш ліцей було проведено пізнавальну бесіду та показано практичні заняття з правил мінної безпеки.

Висловлюємо щирі слова подяки начальнику відділу ЦЗ Житомирського районного управління Головного управління ДСНС у Житомирській області - САМІЙЛИКУ Леоніду Дмитровичу за тісну плідну співпрацю та безвідмовну допомогу!

У нашого сьогодення нажаль жорсткі реалії, а набуті навички які учні здобули сьогодні допоможуть вберегти не тільки своє життя, а і людей навколо.

Бережіть себе та близьких! Будьте уважні та обережні!