Виконавчий комітет 17.10.2023 року.

Дата: 19.10.2023 14:54

17 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті важливі питання щодо життєдіяльності громади, закладів освіти та подальшого впорядкування територій благоустрою.

Також членом виконавчого комітету, представником КЕЧ підіймалось питання, щодо встановлення нових тарифів на теплопостачання Макарівській КЕЧ району в розмірі майже 100 грн за метр квадратний.

Головою селищної ради Наталією ДЕМБІЦЬКОЮ було надано роз`яснення, що дані тарифи є економічно необгрунтовані та завищені, що може призвести до соціальної напруги в громаді.

Запропоновано переглянути та найти інші шляхи вирішення даного питання. Наразі розмір тарифів залишається на рівні 2022 року.

Також голова нагадала, що Рішення про встановлення тарифів КЕЧ на 2022-2023 рік було скасоване саме за проханням КЕЧ.

Були розглянуті і інші питання, які пропонуємо до перегляду далі

виділення коштів на "Послуги з інженерного проектування" послуги з розробки проекту організації дорожнього руху в громаді;

взяття під соціальний супровід сім`ї, що опинилась у складних життєвих обставинах;

надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади;

заборону продажу алкогольних напоїв на території громади з 20 до 10 годин.

В зв`язку з збільшення пільгової категорії в закладах освіти було прийнято рішення про укладання додаткових договорів на закупівлю продуктів харчування.

Також за результатами рішень бюджетної комісії, комісії з питань житлово-комунального розвитку та благоустрою, засідання сесії, на прохання військових було прийнято рішення закінчити поточні ремонти доріг в громаді...

Вцілому засідання пройшло плідно з вирішенням всіх поставлених завдань.