Національний форум "Освіта в Україні - виклики сьогодення та перспективи майбутнього".

Дата: 02.10.2023 09:27

З 14 по 17 вересня відбувався Національний форум - "Освіта в Україні - виклики сьогодення та перспективи майбутнього". Форум був організований ГО "Українська агенція інноваційного розвитку " та ГО "Центр освітніх реформ "НАШІ ДІТИ".

Городоцьку громаду представляла голова селищної ради ДЕМБІЦЬКА Наталія Олександрівна  спільно з представниками громад: Харківської, Житомирської та Закарпатської областей.

Головною метою форуму стало:

- створення громад-побратимів,які будуть опорою справжніх європейських цінностей, налагоджувати співпрацю у вирішенні гуманітарних та економічних питань;

- обмін досвідом та кращими практиками для створення надійного фундаменту у подальшій співпраці.

У межах форуму були проведені волейбольні змагання .

Команда Житомирської області посіла друге місце

Дякуємо нашим ЗСУ та ГО"Центр освітніх реформ"Наші діти" за можливість взяти участь у цікавому та познавальному форумі!