ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ.

Дата: 14.09.2023 10:30

Другий рік поспіль дружньою командою позашкільників "Центр позашкільної освіти" Городоцької селищної ради з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя проводиться Олімпійський урок. Цього року під гаслом «Олімпійські ігри- шлях до Перемоги!».

Олімпійський урок — це особливий захід, який дає можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати дітей на олімпійських цінностях, виховувати нашу націю. Особливо це важливо в умовах війни.

Варто зазначити, що на святі діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор, олімпійськими видами спорту.

Спільне виконання гімну, символічність олімпійської естафети передавання вогню, танцювальний флешмоб, ігри з м'ячем, цікаві естафети на спритність та уважність, підіймання гирі на 1, 2 та 6 кг, безліч корисної інформації про олімпійські види спорту додали всім учасникам гарного настрою, сили та бадьорості духу.