"Еко дім у лісі"

Дата: 11.09.2023 15:12

Помешкання "Еко-дім у лісі" розташоване в селищі Біла Криниця. До послуг гостей патіо або балкон, безкоштовний Wi-Fi, телевізор із плоским екраном, бар і спільний лаунж. У повністю обладнаній окремій ванній кімнаті з душем надається фен. Гості цього заміського будинку матимуть можливість відпочити на сонячній терасі. До послуг гостей відкритий плавальний басейн, місце та обладнання для барбекю. Неподалік можна зайнятися пішим туризмом. Відстань від заміського будинку "Еко дім у лісі" до міста Радомишль становить 29 км, а до міста Коростишів – 49 км. Міжнародний аеропорт "Київ" імені Ігоря Сікорського розміщений за 95 км від помешкання. За додаткову плату для гостей організовують трансфер з/до аеропорту.

Більше інформації на  https://www.booking.com/hotel/ua/eko-dom-v-liesu.uk.html#availability