Звіт поліцейського громади.

Дата: 01.09.2023 15:15

"Поліцейський офіцер громади" - це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення. Мета проєкту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби .

З 15.02.2023 року територію нашої громади довірено офіцеру поліції Степанчуку Юрію Васильовичу!

За період роботи в громаді Юрій Васильович здійснив.

Складено адміністративних матеріалів:

1. По лінії громадської безпеки: 2(ст.51), 1(ст.164), 4(ст.173), 20(ст.173-2), 7(ст.175-1), 40(ст.176), 16(ст.178), 4(ст.184), 4(ст.187).

2. По лінії безпеки дорожнього руху: 2(ст.121), 3(ст.126), 1(ст.130), 1(ст.192).

Опрацьовано матеріалів перевірки за зверненнями громадян 54.

Скоєно кримінальних правопорушень на поліцейській дільниці 2;

розкрито - 2.

У закладах освіти поліцейським громади було проведено виступів та бесід з учнями.

Офіцер громади налагодив тісну співпрацю з працівниками служби у справах дітей та фахівцями із соціальної роботи з питань контролю за виконанням батьками батьківських обов'язків по догляду за дітьми та їх вихованням, дотриманням законних прав дітей.

На постійній основі проводяться перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою недопущення вчинення правопорушень відносно дітей та забезпечення нормальних умов проживання.