Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ТА ВІКТОР ГРАДІВСЬКИЙ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАРАДИ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Дата: 04.08.2023 14:36
Кількість переглядів: 175

Сьогодні за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2023 № 731 «Про затвердження порядків з питань відновлення та розвитку регіонів і територіальних громад», відбувся установчий онлайн-захід з обговорення питань:

• віднесення територіальних громад до територій відновлення;
  • розроблення плану відновлення та розвитку регіонів та планів відновлення та розвитку територіальних громад.

Від Житомирської обласної військової адміністрації до наради долучилися перша заступниця начальника ОВА – Наталія Остапченко, заступник начальника ОВА – Віктор Градівський, начальниця головного управління статистики у Житомирській області – Галина Пашинська, керівники структурних підрозділів ОВА та територіальних громад області.

За підсумками зустрічі було обговорено алгоритм подальших дій по підготовці регіонального плану відновлення та планів відновлення та розвитку територіальних громад.