Виконавчий комітет 01.08.2023р.

Дата: 04.08.2023 09:38

01.08.2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету №16 Городоцької селищної ради.

Ряд питань які були розглянуто та вирішено пропонуємо далі.

1. Городоцькою селищною радою утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об`єкти нерухомого майна.

2. Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.

3. Підготовка та відзначення Дня державного прапора та 32-ї річниці незалежності України на території Городоцької селищної територіальної громади.

4. Рішення "Про внесення змін до бюджету Городоцької селищної територіальної громади на 2023 рік".

5. Також, з метою забезпечення матеріально-технічними предметами та проведення монтажу протипожежних засобів, для закладів освіти Городоцькою селищною радою було виділено:

- на Білокриницький ЗДО -548745.00 грн;

- на заклади освіти Городоцький та Білокриницький ліцей-

1 032879.60 грн.

Засідання виконавчого комітету пройшло плідно з вирішенням всіх поставлених питань.

Бажаємо всім здорового глузду та мирного неба!