У Радомишлі з клієнтами пробації працював волонтер пробації.

Дата: 17.07.2023 15:28

Фото без описуФото без опису

17 липня 2023 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі провів  індивідуальні соціально - виховні бесіди на тему «Правильна постановка цілей та шляхи їх досягнення» волонтер пробації Віктор Опанасенко. «Без поставленої мети життя не має ніякого сенсу. Як можна радіти успіхам, якщо не було мети їх досягти? Без поставленої мети життя не має ніякого сенсу. Мріяти легко, набагато складніше почати діяти. Дуже важливо не відкладати здійснення мети в довгий ящик, рухайтеся до неї малими кроками, спочатку хоча б раз на тиждень, після - кожен день. Важливо знати правила постановки цілей, тобто мати чітке уявлення про бажані результати, тільки в такому разі ми зможемо до чогось прийти»,- говорив Віктор Опанасенко.

Житомирський районний сектор №6 (м. Радомишль)
філії Державної установи «Центр пробації»
у Житомирській області