Виконавчий комітет 07.07.2023р.

Дата: 14.07.2023 12:11

07.07.2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету №15 Городоцької селищної ради.

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Виділення коштів на інженерно-геодезичні вишукування на земельній ділянці, а саме: "Детальний план території земельної ділянки, розташованої в межах смт Городок по вул. Перемоги Житомирської області, Житомирського району, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

2. Затвердження завдання на розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час при виконанні "Детальний план території земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту смт Городок по вул. Перемоги (земельна ділянка під стихійним ринком) Житомирського району Житомирської області, для будівництва та ослуговування будівель ринкової інфраструктури.

3. Відмова у наданні одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.

4. Внесення змін до рішення виконавчого комітету Городоцької селищної ради №25 від 11.02.2021 року "Про комісію запитань захисту прав дитини".

5. Закупівля матеріалів для проведення ремонтних робіт та предметів для благоустрою громади.

6. Встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

7. Організація та проведення Дня смт Городок та Дня Рибалки на території Городоцької територіальної громади.

8. Виділення коштів на проведення капітального ремонту доріг в смт Городок.

9. Виділення коштів на капітальний ремонт покриття шкільного подвір`я Білокриницького ліцею Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області.

10. Виділення коштів на капітальний ремонт покриття шкільного подвір`я Городоцького ліцею Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області.

11. Затвердження дефектного акту капітального ремонту об`єкту благоустрою населеного пункту (майданчика) в смт Городок.

12. Затвердження дефектного акту поточного ремонту приміщень санвузлів Білокриницького дошкільного навчального закладу Городоцької селищної ради.

13. Затвердження дефектного акту поточного ремонту приміщення холу на першому поверсі прибудови та мереж каналізації Городоцького ліцею Городоцької селищної ради.

14. Виділення коштів за проведені медичні огляди осіб які були направлені на ВЛК.

15. Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.

16. Також були вирішені та затверджені і інші важливі питання для нашої громади.

Засідання виконавчого комітету пройшло продуктивно, всі поставлені запитання були вирішені.

Бажаємо всім мирного неба та здорового глузду!