Виконавчий комітет 29.06.2023р.

Дата: 01.07.2023 15:25

29.06.2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету №14 Городоцької селищної ради.

Вступною частиною та з гарним настроєм було привітання нового складу виконавчого комітету селищної ради.

На початку засідання, голова громади Наталія Олександрівна роз`яснила новому складу комітету та наголосила про особисту відповідальність кожного члена виконавчого комітету під час прийняття ввжливих рішень на користь громади. Побажала успіхів в подальшій роботі та плідної співпраці.

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто такі питання, а саме:

1. Підготовка закладів освіти Городоцької селищної ради до нового навчального року в умовах воєнного стану та до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

2. Виділення коштів на оплату послуг з встановлення тривожної кнопки в Білокриницькому ЗДО Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області.

3. Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.

4. Виділення коштів на оплату договору купівлі-продажу піч параконвекційна у комплексі для Городоцького ліцею за кошти Юнісеф.

5. Встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для Макарівської КЕЧ району.

6. Встановлення тарифів на централізоване водопостачання КП"Добробут".

7. Вирішення соціальних питань.

Також були обговорені та вирішені і інші питання громади.

Вцілому засідання виконавчого комітету пройшло продуктивно, з гарними дискусіями по всіх питаннях.

Мирного неба та здорового глузду всім!