День Конституції!

Дата: 29.06.2023 09:03

28 червня цього року Україна відзначила 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Наша Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав і свобод, верховенства права, дотримання закону.

Сьогодні Конституція – ядро нацiональної правової системи України.

У Городоцькій громаді для підростаючого покоління, яке завітало на святковий захід було підготовлено вікторину:"Вільна.Сильна.Нескорена". Також разом пограли в інтелектуальну гру:"Великі права маленької дитини", та малювали державні символи країни

Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, хребет нації, стійкість та нескореність!