У Радомишлі психолог залучив суб’єкта пробації до заходу з національно-патріотичного виховання

Дата: 28.06.2023 08:37

Фото без опису

27 червня 2023 року напередодні Дня Конституції у приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області психологом пробації Наталією Глущенко проведено бесіду з особою молодіжного віку, спрямовану на національно-патріотичне виховання. О 09 годині 18 хвилин 28 червня 1996-го країна отримала Конституцію – першу Конституцію незалежної України. У ній було закріплено правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, основні права і свободи українських громадян. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Наталія Василівна прагнула систематизувати знання про Україну, державні символи України, Конституцію України, де чітко було відображено це у відеоролику. Клієнт пробації усвідомив, що він є невід’ємною частиною українського народу, який любить рідну країну та готовий стати на її захист. Бути українцем – значить пишатися своєю Батьківщиною. А нам є чим пишатися – історією, сьогоденням, народом!

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області