Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Додатковий конкурс для медзкаладів Житомирщини щодо впровадження патронажу для дітей

Дата: 26.06.2023 15:39
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

Громадська організація «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), оголошує конкурс для медичних закладів Житомирської області. З 26 по 30 червня можна подати заявку на участь у конкурсі для впровадження універсально-прогресивної моделі патронажу для родин з дітьми від 0 до 3 років.

 

«У рамках проекту ми хочемо знайти справжніх фанатів своєї справи та високо мотивованих професіоналів, які бажають долучитися до впровадження в Житомирі та області універсально-прогресивної моделі домашніх візитів до вагітних та сімей з дітьми від 0 до 3 років, – зазначає керівниця крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ в Житомирській області Маргарита Сіранчук.

 

Це особлива модель патронажу, яка включає не тільки спостереження за новонародженим, але й оцінку усіх можливих факторів ризику для здоров’я та добробуту дитини: починаючи від оцінки психоемоційного стану батьків і створення еко-карти родини, закінчуючи оглядом приміщення, в якому проживає сім’я і взаємодією зі сторонніми службами.

 

На Житомирщині універсально-прогресивну модель впроваджують вже 15 установ охорони здоров’я. Патронажні медсестри цих закладів отримали портативні педіатричні набори для якісного огляду дітей вдома. Також медичні заклади області отримали 8 автомобілів від ЮНІСЕФ, які допоможуть медикам відвідувати сім’ї з дітьми у віддалених громадах.

 

Подати заявку на реєстрацію можна за посиланням:

http://surl.li/ilroi

 

Заявки приймаються з 00:00 26.06.2023 до 00:00 30.06.2023.

 

Для того, аби подати заявку на участь необхідно:

  • обрати представників від закладу;
  • заповнити заявку на участь;
  • підкріпити офіційний лист від закладу;
  • пройти співбесіду з експертами.

 

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» чекає на заявки від медичних закладів Житомирської області!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень