Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 23.06.2023 14:53
Кількість переглядів: 140

Фото без опису

 1. Повна назва документа державного планування:

  Детальний план території для індивідуального гаражного будівництва в смт. Городок Житомирського району Житомирської області.

          В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Городоцька селищна рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Городоцької селищної ради (https://gorodotska-gromada.gov.ua/ogoloshennya) – 28.04.2023 року.
  2. Способи участі громадськості:

Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 12265, Житомирська область, смт. Городок, вул. Поштова, 23, e-mail: info@gorodotska-gromada.gov.ua, тел.+38 (098) 402-17-68.

  1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування – Городоцька селищна рада Житомирського району Житомирської області, адреса: 12265, Житомирська область, смт. Городок, вул. Поштова, 23, e-mail: info@gorodotska-gromada.gov.ua, тел.+38 (098) 402-17-68
  2.  Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 12265, Житомирська область, смт. Городок, вул. Поштова, 23, e-mail: info@gorodotska-gromada.gov.ua, тел.+38 (098) 402-17-68.

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

  1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування: 12265, Житомирська область, смт. Городок, вул. Поштова, 23, e-mail: info@gorodotska-gromada.gov.ua, тел.+38 (098) 402-17-68.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва в смт. Городок Житомирського району Житомирської області оприлюднено на офіційному веб-сайті Городоцької селищної ради 23.06.2023 року (https://gorodotska-gromada.gov.ua/ogoloshennya). Строк громадського обговорення та консультування становить не менше 30-ти днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 24 липня 2023 року включно.

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Ситуаційна схема  Опорний план  Землеустрій   Землеустрій  Пояснювальна  Пояснювальна СЕО

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень