Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Вакантні місця

Дата: 23.06.2023 12:55
Кількість переглядів: 80

Городоцька селищна рада запрошує на постійну основу:

1. У зв`язку з службовою необхідністю та невідкладним виконанням поставлених завдань, керуючись законами України"Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", враховуючи Закон України № 2259 - IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної слуби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану", "Про правовий режим воєнного стану" - головного спеціаліста-юрисконсультанта.

По всім питанням звертайтесь в Загальний відділ Городоцької селищної ради.

Тел. 093-063-12-98

Розглянемо всі пропозиції, можуть звертатися також внутрішньо переміщенні особи.

2. Городоцька селищна рада Житомирського району Житомирської області шукає кандидатуру на заміщення вакантної посади директор КНП "Городоцька АПЗСМ" Городоцької селищної ради Житомирського району, Житомирської області.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора КНП "АПЗСМ"Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирськох області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту II ступеня за ступенем магістра спеціальності газулі знань "Управління та адміністрування", або "Публічне управління та адміністрування", або "Державне управління", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров`я". Стаж роботи на керівних посадах не менше трьох років стажу за основною спеціальністю, або одного року на керівних посадах, а також, організаторські здібності,фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов`язків.


По всім питанням звертайтесь в Загальний відділ Городоцької селищної ради.

Тел. 093-063-12-98

Розглянемо всі пропозиції, можуть звертатися також внутрішньо переміщенні особи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень