Велосипедистам на замітку!

Дата: 20.06.2023 09:51

ШАНОВНІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ!!!

Останнім часом кількість велосипедистів на автошляхах збільшується, тому радимо водіям автівок дотримуватися правил дорожнього руху, а саме: ПЕРЕСУВАННЯ НА АВТОМОБІЛІ В МЕЖАХ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НЕ БІЛЬШЕ 30 км НА ГОДИНУ, ПРОСИМО ЗВАЖАТИ НА ДВОКОЛІСНИХ СУСІДІВ ПО РУХУ, А ВЕЛОСИПЕДИСТАМ - НЕ ЗАБУВАТИ ПРО УВАЖНІСТЬ ТА ОБЕРЕЖНІСТЬ НА ДОРОЗІ!!!

Шановні батьки, якщо ви дозволили своїй дитині користуватися велосипедом, обов`язково проведіть інструктаж про правила поведінки на дорозі в межах та поза населеного пункту!

!! Пам`ятайте : дорожньо-транспортна пригода відбувається в одну мить, а її наслідки можуть залишити свій слід на довгі роки лікування або бути взагалі фатальними. Будьте уважні та бережіть себе!!                                                                     З повагою адміністрація селищної ради.