День захисту дітей!

Дата: 14.06.2023 12:21

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей за підтримки селищного голови Наталії ДЕМБІЦЬКОЇ, у містечку відбувся благодійний концерт для мешканців громади, який був наповнений розвагами, сюрпризами, конкурсами малюнків, лотереєю , продажем смаколиків, картин та виробів ручної роботи...

Чимало малечі зібрала розвага – малюнок на асфальті, який мав цього року назву «Щасливе дитинство», у якому діти розкривали свої таланти.

Піснями, танцями, майстер-класами та конкурсами залучали усіх гостей до благодійності! І у нас це вийшло!

Завдяки злагодженій роботі керівників гуртків свято вдалося на 100 відсотків!

Спільними зусиллями було зібрано майже 5000 грн, які обов'язково перерахуються на потреби ЗСУ!

Але найбільша нагорода цього дня - це сяючі оченята та щирі посмішки дітей.

Зі святом наші дорогі, любі дітлахи! Ми так хочемо дарувати вам щасливе дитинство... Світлого вам майбутнього під мирним небом України!