Перевірка укриттів Городоцької громади.

Дата: 13.06.2023 09:33

Шановні мешканці Городоцької

територіальної громади!!!

Повідомляємо вам, що 04.06.2023 року відбулася чергова перевірка укриттів на території Городоцької громади.

Представниками ДСНС та Національної поліції Житомирської області спільно з балансоутримувачами та відповідальними особами селищної ради, було складено акти оперативного огляду споруд цивільного захисту населення з висновком ПРИДАТНЕ. Перевірці підлягали 2 укриття розташовані на території Городоцького ліцею та укриття для дітей ДНЗ "Ювілейний".

Окремо хочеться наголосити про укриття для цивільного населення громади, яке розташоване з правої сторони від центрального входу в Городоцький ліцей та обладнано покажчиками про його місцезнаходження, яке дає можливість для всієї нашої громади забезпечити свою безпеку в разі надзвичайних ситуацій.

Укриття має загальну площу 754,4 квадратних метра, а в його складі є окреме приміщення - кімната для матері та дитини. МИ ПІДТРИМУЄМО І ВИЗНАЄМО ВАЖЛИВІСТЬ ЗАХИСТУ СІМЕЙНИХ ОДИНИЦЬ ТА НАДАЄМО СПЕЦІАЛЬНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЯКЕ ВРАХОВУЄ ПОТРЕБИ МАТЕРІВ ТА ДІТЕЙ!

Температурний режим відповідає вимогам та на момент перевірки складав 18 градусів за Цельсієм.

Крім того, всі приміщення укриття обладнані вентиляцією, освітленням, необхідними меблями, запасами питної та технічної води, засобами пожежогасіння, що забезпечує максимальний рівень безпеки для всіх, хто буде користуватися цими приміщеннями.

МИ ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ МЕШКАНЦІВ ГОРОДОЦЬКОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БУТИ СВІДОМИМИ ЩОДО

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЛАСНОЇ БЕЗПЕКИ ТА БЕЗПЕКИ СВОЇХ

РОДИН. УКРИТТЯ - ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ

ПРИТУЛОК ТА ЗАХИСТ У РАЗІ ОГОЛОШЕННЯ ПОВІТРЯНОЇ

НЕБЕЗПЕКИ. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ ТА ДБАЙЛИВИМИ,

ЗНАЙТЕ, ЩО МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!!!