У Радомишлі співробітники органу пробації організували клієнту пробації екскурсію до краєзнавчого музею

Дата: 30.05.2023 15:37

Фото без опису

26 травня 2023 року психолог Житомирського РС №6 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Наталія Глущенко разом з клієнтом пробації відвідали Радомишльський народний краєзнавчий музей, якому винесено судове рішення за злочин проти основ національної безпеки.

Протягом травня місяця у Радомишльському народному краєзнавчому музеї було представлено роботи талановитої майстрині – Стременко Наталії Вікторівни, а саме картини вишиті стрічками.

Представлена виставка має чітко виражене національно-патріотичне спрямування, адже вона була приурочена таким гарним світлим травневим  святам, які символізують сімейні цінності українців, повагу до родинних і національних традицій та звичаїв, - День матері (14 травня), Міжнародний день сім'ї (15 травня) та День вишиванки (18 травня).

Хочеться вірити, що побувавши в музеї та послухавши розповіді екскурсовода, клієнт пробації не зможе залишитися байдужим до талановитих людей, які проживають на нашій рідній українській землі, Неньці Україні.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)