Запрошуємо на роботу

Дата: 12.05.2023 08:49

ОГОЛОШЕННЯ

про пошук кандидатури на заміщення вакантної посади  директора  КНП «Городоцька АЗПСМ»  Городоцької  селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Городоцька селищна рада Житомирського району Житомирської області шукає кандидатуру на заміщення вакантної посади директор КНП «Городоцька АЗПСМ» Городоцької  селищної ради Житомирського району, Житомирської області.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду  директора  КНП «АЗПСМ» Городоцької  селищної ради Житомирського району Житомирської області  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ІІ ступеня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або «Державне управління», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я»  та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи на керівних посадах не менше трьох років стажу за основною спеціальністю, або одного року на керівних посадах, а також, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Звертатися за адресою: смт. Городок, вул.  Поштова 23 (селищна рада),

тел. 093-063-12-98