Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 26.04.2023 14:59

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей.

Участь у предметних олімпіадах - чудовий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, екології, історії, правознавства, трудового навчання, української мови та літератури, хімії та математики.

Учні Городоцького ліцею Городоцької селищної ради прийняли участь у олімпіадах та показали гарні результати:

- з основ правознавства III місце зайняла ЛАВРИНЧУК БОЖЕНА, учениця 9 класу.

- з хімії - III місце здобула учениця 8 класу - РУЖАНСЬКА ІВАННА.

Хочеться відмітити вчителів: ВЄТРОВУ ОЛЬГУ МИКОЛАЇВНУ (вчителя хімії і біології) та ІВАСЕНКО ІННУ ВОЛОДИМИРІВНУ (вчителя історії та основ правознавства) та подякувати їм за гарну підготовку ліцеїстів!

А всім учасникам олімпіад, які приймали участь від нашої громади бажаємо ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!