Робоча нарада під головуванням селищного голови

Дата: 24.04.2023 13:05

Доброго дня та мирного неба🇺🇦🇺🇦🇺🇦 24.04.2023 року відбулася робоча нарада працівників Городоцької селищної ради🏘 УВАГА❗️ Доводимо до відома батьків які є військовослужбовцями❗️ 👆 Рішенням двадцять шостої сесії восьмого скликання від 20.04.2023 року "Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти" Городоцької селищної ради було прийнято рішення: про пільгове харчування дітей військовослужбовців незалежно від місцезнаходження несення служби, які навчаються в освітніх закладах Городоцької територіальної громади. Отже, на безкоштовне харчування в закладах освіти згідно рішення мають такі категорії дітей: Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім`ях, діти, які опинились у важких життєвих обставинах і визначені виконкомом за поданням служби у справах дітей. Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України " Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям". Діти які були евакуйовані із зони відчуження та мають інвалідність внаслідок Чорнобильської катастрофи. Діти які є внутрішньо-переміщеними та мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Наприкінці Великодніх свят🌿☘️ до працівників Городоцької селищної ради 🏘 завітав настоятель храму ⛪️ Св. Великомученика Георгія Побідоносця - отець Володимир. Настоятель поспілкувався з працівниками, побажав усім миру🙏, благополуччя в родинах👨‍👩‍👧, взаєморозуміння з колегами, а також освятив робочі місця всіх працюючих🖊📙.