20 квітня 2023 року відбулася чергова двадцять шоста сесія восьмого скликання

Дата: 21.04.2023 08:18

20 квітня 2023 року відбулася чергова двадцять шоста сесія восьмого скликання на якій були прийняті рішення:

Земельні питання що стосуються правовласності жителів Білої Криниці.

Утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві "Городоцька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Городоцької селищної ради.

Вирішення фінансування робіт з паспортизації доріг Городоцької територіальної громади.

Внесення змін до бюджету Городоцької селищної територіальної громади на 2023 рік.

Головним рішенням було: встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти Городоцької громади, а саме: віднесення до пільгової категорії дітей військовослужбовців які несуть службу незалежно від місця несення служби але навчаються в закладах освіти на території Городоцької громади.

Також хочемо зазначити що на даній сесії було затверджено звіт голови Городоцької селищної територіальної громади Дембіцької Наталії Олександрівни за 2022 рік.

На завершенні сесії Наталія Олександрівна подякувала всім присутнім депутатам за плідну співпрацю, скорішої всім перемоги та мирного неба.