Волонтерська діяльність

Дата: 17.04.2023 15:19

Напередодні свята Великодня , Городоцька селищна рада відправила посилки  для наших військовослужбовців на Схід країни  Також ми відправили пасхальну посилочку для нашого жителя громади Шапаренка Олександра котрий стоїть на захисті нашої неньки України

Дякуємо жительці звягельщини Татьяна Рожкова за чудові смаколики які вона пекла власними руками!

Безмежно вдячні всім хто долучився до збору

За продукти харчування дякуємо Білокриницькому ліцею та Білокриницькому ДНЗ. Окрема подяка тим, хто долучився до плетіння сіток : Білокриницький ліцей, Білокриницький клуб, Білокриницький ДНЗ, Городоцький ліцей, ДНЗ"Ювілейний". Анна Гульчук, Близнюк Марія, Гальона Світлана .

Дякуємо працівникам селищної ради  що долучилися до збору коштів для закупівлі основи сіток.

Дякуємо Вам наші захисники що бороните нашу державу

Скорішої нам перемоги та миру!!