Дата: 17.04.2023 15:17

14.04.2023 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради на чолі з селищним головою Дембіцькою Наталією Олександрівною. Під час засідання були розглянуті питання з різних сфер життєдіяльності громади.

Розглянуто проєкти рішень,підготовлені відділом надання соціальних послуг, щодо осіб, які потребують надання матеріальної допомоги. Окрім цього, були прийняті рішення:

1. Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.

2. Закупівля господарським способом канцелярських товарів для закладів освіти.

3. Виготовлення документації для паспортизації вулиць смт. Городок і смт. Біла Криниця та створення субланки Житомирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області.

Також на виконкомі було вирішено виділити кошти на придбання камер відеоспостереження для встановлення в сесійній залі.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.