Святковий захід для діток громади "Великодній калейдоскоп"

Дата: 17.04.2023 15:07

Продовжуючи великодню тематику відділом освіти, культури для активної молоді громади було представлено презентацію про українські традиції святкування великого християнського свята Великодня.

Родзинкою заходу став майстер-клас з писанкарства від селищного голови Наталії Олександрівни Дембіцької.

Діти, які завітали на свято були просто у захваті від побаченого!

І це є чудово, коли майбутнє покоління вивчає рідні українські традиції, і в подальшому зможе передати їх своїм дітям.

У веселих руханках, великодніх піснях, та тематичних конкурсах час сплинув непомітно...

Живучи в умовах воєнного стану потрібно намагатися щодня, щохвилини цінувати своє життя та проживати його з користю для себе!

Наприкінці усі разом зібрали "Кошик до церкви" та почастувалися улюбленими смаколиками.

А найактивнішим учасникам вручили листи подяки.