Профілактична робота

Дата: 12.04.2023 12:29

Після отриманої інформації, офіцером поліції Городоцької територіальної громади Степанчуком Юрієм Васильовичом та інспектором Сектору ювенальної поліції Житомирського РУП Олександрою Волошиною була проведена профілактична робота з батьками та дітьми  щодо необхідності відвідування навчального закладу.

Інспектором СЮП було складено протоколи та притягнуто батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов`язків, роз`яснено обов`язковість здобуття дітьми освіти.

НАГАДУЄМО ЩО ЗА ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ № 684 БАТЬКИ ШКОЛЯРІВ МОЖУТЬ ЗАПЛАТИТИ СЕРЙОЗНИЙ ШТРАФ ЗА СИСТЕМАТИЧНІ ПРОПУСКИ ШКІЛЬНИХ ЗАНЯТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ