Дата: 07.04.2023 12:29

До УВАГИ мешканців Городоцької громади !!!

Щороку, перед Великоднем, українці купують штучні квіти на кладовища, які, після втрати своєї естетичності, викидають і купують нові. На жаль, такий вид пластикової продукції не переробляється, а лише забруднює навколишнє середовище. Пластик розкладається від 100 до 500 років.

Російська агресія проти України завдала збитків для екології на 35,3 мільярда доларів (дані станом на 2 січня 2023 року). Незважаючи на це, українці продовжують забруднювати навколишнє середовище – пластиковими квітами у тому ж числі.

19 квітня 2021 року Виконавчим комітетом Городоцької селищної ради було прийнято рішення «Про  заборону  реалізації  та  використання штучних квітів, інших ритуальних товарів виготовлених  з пластику»