Безпека святкування Воскресіння Хритсового!!!!

Дата: 04.04.2023 15:00

Фото без опису

Напередодні святкування релігійних заходів 9 квітня 2023 року Вербна неділя за юліанським календарем та Великдень, Воскресіння Христове за григоріанським каледарем, 16 квітня 2023 року Великдень, Воскресіння Христове за юліанським каледарем- Державна служба Ураїни з надзвичайних ситуацій та Національна поліція України просять вірян та священнослужителів не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні. Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити правопорядок у місцях проведення богослужінь. Також правоохоронці закликають громадян та священнослужителів поводитися відповідально під час проведення релігійних обрядів, дотримуватися обмежень, зумовлених воєнним станом, та не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога!» навіть під час богослужінь. Також існує велика ймовірність спроб замінувань та підпалів місць проведення релігійних заходів. Місцева влада радить громадянам бути уважними та обережними під час відвідування даних заходів та дотримуватись усіх вимог правил режиму воєнного стану в Україні.