У Радомишлі психологом з клієнтами пробації, які притягувалися до адмінстративної відповідальності за вчинення домашнього насильства проведено захід.

Дата: 03.04.2023 15:31

Фото без опису

03 квітня 2023 року психологом Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Наталією Глущенко був проведений захід із особами засудженими до покарання, не пов’язаними із позбавленням волі, які притягувалися до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Учасники  переглянули відеоролики та обговорили питання розуміння поняття «насильства», «форми насильства», характеристики особистості яка чинить насильство, також вони дізналися про можливі причини, що спонукають людину до скоєння насильства.

В кінці заходу засудженим було нагадано про відповідальність за вчинення домашнього насильства.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області  (м. Радомишль)