Дата: 30.03.2023 20:10

Фото без опису

30 березня 2023 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради під головуванням селищного голови Дембіцької Наталії Олександрівни.

У ході засідання було розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади.

Розглянуто проєкти рішень, підготовлені відділом надання соціальних послуг, щодо осіб, які потребують надання матеріальної допомоги.

Окрім цього, було прийнято рішення, щодо створення комісії Городоцької селищної ради з оцінки стану дорожнього покриття смт Городок; виділення коштів КНП «Радомишльська лікарня» Радомишльської міської ради за проведені медичні огляди осіб які були направлені на ВЛК; присвоєння окремої поштової адреси земельній ділянці по вулиці Центральна в смт Біла Криниця; виділення коштів наз акупівлю предметів та матеріалів для благоустрою території Городоцької селищної територіальної громади; виділення коштів на закупівлю дизпалива, бензина, мастильних матеріалів для закладів освіти Городоцької селищної ради; про встановлення заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах та заборони на лов будь-яких річкових раків.

Також прийнято рішення про закінчення опалювального сезону 2022-2023 років у Городоцькій територіальної громади.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.