16 березня 2023 року відбулося засідання двадцять п'ятої сесії восьмого скликання Городоцької селищної ради

Дата: 16.03.2023 23:11

​​​​​​    16 березня 2023 року відбулося засідання двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області під головуванням селищного голови Дембіцької Наталії Олександрівни. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів із 22 обраних.

Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять війсковослужбовців, які загинули у війні росії проти України.

В процесі роботи було внесено зміни до бюджету громади.

Відповідними рішеннями також було встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти Городоцької селищної ради у 2023-2024 році, прийнято Програму Поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2023-2025 роки, Програму Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Городоцькій громаді на 2023-2025 роки.

Також розглянуто та ухвалено депутатами ряд земельних та інших, важливих для життєдіяльності селищної ради рішень.

В цілому сесія пройшла продуктивно.