Вступай до Військового коледжу здобувати освіту військового(цивільного) зв'язківця, отримай звання "молодший сержант" та зміцнюй сили ЗСУ!

Дата: 10.03.2023 11:07

МРІЄШ СТАТИ ВІЙСЬКОВИМ?

Варіант 1

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Термін навчання в коледжі складає три роки.

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

122 - Комп’ютерні науки

172 - Телекомунікації та радіотехніка

Для отримання більш детальної інформації перейдіть в телеграм-бот: @VKSS_VITI_bot

(Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації: https://t.me/VKSS_VITI_bot)

Варіант 2

Слава Україні!

Ми Військовий коледж. Навчаємо сержантів. І нам потрібна Ваша допомога у вигляді публікації посту про наш заклад. Метою публікації є інформування молоді про можливість вступу до навчального закладу та через 3 роки бути сержантом ЗСУ!!!

Термін навчання в коледжі складає 3 р.

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

122 «Комп’ютерні науки»

172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням TELEGRAM: https://t.me/VKSS_VITI_bot