08.03.2023 року відбулася робоча нарада

Дата: 09.03.2023 08:39

08.03.2023 року відбулася робоча нарада під головуванням селищного голови Н.О.Дембіцької, яка розпочалася хвилиною мовчання за всіма загиблими Захисницями, які полягли у жорстокій війні росії проти України.

Окремо вшанували хвилиною мовчання загиблого воїна , якого безжально розстріляли рашисти…

Наприкінці наради чоловіча половина поздоровила жіноцтво зі святом 8 березня та побажала незламності, сили, витримки та гордого духу у ці тяжкі воєнні дні, бо Українська жінка – не тільки берегиня, але ще і воїн. Зараз не тільки в тилу, а й на передових позиціях наші жінки-військовослужбовці несуть службу у лавах Збройних Сил і на рівні з чоловіками стоять на обороні країни. Зі святом любі жінки! Перемоги та процвітання вам та нашій любій Україні!