Співпраця з Житомирським державним університетом ім.І.Я.Франка

Дата: 09.03.2023 08:31

7 березня 2023 року Відділом освіти було організовано поїздку для старшокласників ліцеїв громади до Житомирського державного педагогічного університету ім.І.Я.Франка. Попри часті тривоги поїздка виявилась насиченою. Викладачам природничого факультету вдалося вдалося створити позитивну атмосферу! Старшокласники покращили свої навички мікроскопіювання та проведення хімічних експериментів, а також із інтересом ознайомилися з музеєм природи, матеріальною базою кабінетів анатомії людини, географії, екології. Декан факультету Руслана Костянтинівна розповіла про спеціальності і освітні програми, що реалізуються в ЖДУ імені Івана Франка, а також розповіла детально про особливості вступної кампанії 2023 року.Ми дякуємо за тісну співпрацю з університетом та бажаємо майбутнім вступникам на відмінно скласти НМТ та вступити до престижного ВУЗу України, такого як ЖДУ ім. І.Я.Франка!

!!!

Щиро дякуємо селищному голові Дембіцькій Наталії Олександрівні за надану можливість випускникам закладів ЗЗСО громади відвідати університет імені Івана Франка та почерпнути для себе корисну інформацію, таку потрібну для випускників.