Пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували пожежу в смт. Біла Криниця

Дата: 21.02.2023 12:05

Фото без опису

20.02.2023 року о 13.15 на телефон чергового 16 ДПРЧ м. Радомишль від жителів смт. Біла Криниця поступив виклик про масштабну пожежу на території загального користування (луг) в межах населеного пункту. Завдяки швидкому реагуванню небайдужих місцевих жителів, за підтримки місцевих депутатів пожежу було відсічена від напрямку до житлових будинків.

Прибувши на місце події служби ДСНС ВЧ А-2192 смт. Городок та 16 ДПРЧ 1 ДПРЗ м. Радомишль локалізували пожежу та спільними зусиллями до 16.00 20.02.2023 ліквідували наслідки загоряння. Важким фактором гасіння пожежі був сильний вітер, який по швидкості досягав 10 м/с.

Ліквідована пожежа знищила загальну площу сухої рослинності та дерев у розмірі 2 га.

Причиною пожежі виявлено ймовірне необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

В разі володіння інформацією стосовно осіб, які могли спричинити пожежу просимо повідомити у службу правопорядку за телефоном 102 АНОНІМНІСТЬ ГАРАНТУЄТЬСЯ.

В котре наголошуємо на тому, що дані пожежі виникають неодноразово та несуть велику загрозу для оточуючих. Нагадуємо, що спалення сухої трави від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 грн на посадових осіб. Та можлива кримінальна відповідальність в разі загибелі людей.