Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Голова районної державної адміністрації Хомич Олександр Станіславовивич, та заступник голови районної державної адміністрації Заворотнюк Людмила Іванівна.

Дата: 27.01.2023 11:05
Кількість переглядів: 208

В межах робочої поїздки по району відвідали Городоцьку територіальну громаду голова районної державної адміністрації Хомич Олександр Станіславовивич, та заступник голови районної державної адміністрації Заворотнюк Людмила Іванівна.

В умовах воєнного стану важлива увага звертається як на організацію освітнього процесу в навчальних закладах району, так і на створення безпечних умов для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти. Городоцький ліцей - опорний заклад освіти в громаді. Торік тут було відремонтовано підвальне приміщення та облаштовано його як найпростіше укриття. У ньому є необхідні медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни та забезпечено надійну систему вентиляції. А для учнів початкової школи в укритті облаштовані окремі навчальні класи з наочними матеріалами.

На всіх поверхах освітнього закладу та в укритті встановлена протипожежна сигналізація, система оповіщення, система відеоспостереження та відеонагляду, передбачена й тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

Заклади освіти району наполегливо працюють над наданням якісних освітніх послуг. Тому важливо робити все для того, щоб освіта сьогодні, в умовах воєнного стану, була безпечною.

На базі Городоцького ліцею розташований Центр позашкільної освіти з великою кількістю гуртків, які залюбки відвідують діти. У день візиту діти продемонстрували свої таланти, організувавши невелику концертну програму та творчий майстер-клас.

І учні шкіл громади, і педагоги постійно долучаються до збору продуктів харчування, медикаментів, виготовляють окопні свічки та передають усе це нашим захисникам. Організатором цієї роботи є Городоцький ліцей.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону вручив грамоту районної військової адміністрації селищному голові Наталії Дембіцькій, відзначив й інших посадових осіб Городоцької селищної ради.

Голова районної державної адміністрації Хомич Олександр Станіславовивич, та заступник голови районної державної адміністрації Заворотнюк Людмила Іванівна.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень