25 січня 2023 року відбулося засідання двадцять третьої сесії восьмого скликання Городоцької селищної ради

Дата: 26.01.2023 18:57

25 січня 2023 року відбулося засідання двадцять третьоїс сесії восьмого скликання Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області під головуванням селищного головиДембіцької Наталії Олександрівни. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 22 обраних.

Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять війсковослужбовців, які загинули у війні росії проти України.

Представник поліціі ГУ НП Житомирського відділку прозвітував про всі правопорушення , які стались Городоцькійс селищній територіальної громаді за 2022 рік.

В процесі роботи було внесено зміни до бюджету громади.

Відповідними рішеннями також було затверджено плану роботи селищної ради на  2023 рік, програму розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг  комунальної власності у населених пунктах Городоцької селищної ради на 2023-2025 роки, Програму «Питна вода по Городоцькій селищній територіальній громаді на 2023–2025 роки», Програму з  проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Городоцької селищної ради  на 2023-2025 роки, Програму розвитку закладів освіти Городоцької  селищної територіальної громади, Програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023-2025 роки.

Також розглянуто та ухвалено депутатами ряд земельних та інших, важливих для життєдіяльності селищної ради рішень.

В питаннях різне, розглянули два важливих питання щодо діяльності КНП Городоцька амбулаторія та ДФТГ.

В цілому сесія пройшла продуктивно.

Дякуємо депутатам за початок плідної роботи в новому 2023 році