“Остап у Залізній країні Дива”

Дата: 26.01.2023 16:44

В Києві запустили проєкт для дітей “Залізний Миколай” на території Київської дитячої залізниці.

У рамках нього та завдяки Житомирській РДА та ОДА, 06.01.2023 діти нашої громади відвідати казкову виставу “Остап у Залізній країні Дива”, резиденцію Миколая, отримали подарунки  від партнерів проєкту і найголовніше – провели безтурботно час у зимові свята. Проєкт “Залізний Миколай” організований Фондом Олександра Пікалова та проходить за підтримки Фундації Олени Зеленської. Поїздка у Різдвяний вечір видалася чудовою! Весело та дружньо співали колядок та ділилися своїми враженями від побаченого! Також повертаючись додому, наші дітки заспівали колядки для війсковослужбовців Національної гвардії . Хлопці щиро дякували колядникам, це для них був дуже приємний сюрприз. Щиро дякуємо усім за можливість для діток військовослужбовців громади зустріти свято у новій для них обстановці!