Звіт депутата Городоцької селищної ради Рощенко Олени Миколаївни

Звіт депутата Городоцької селищної ради
Рощенко Олени Миколаївни

за 2022 рік

Я, Рощенко Олена Миколаївна, була обрана депутатом Городоцької селищної ради VIII , безпартійна.

За результатами виборів мене було обрано депутатом Городоцької селищної ради по округу №5 (смт. Городок, вул. Миру, буд. 27, буд. 28 та вул. Поштова, буд. 14).

Я входжу до складу постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Відвідано 11 сесій ради з 13, що складає 99%.

Брала участь у прийнятті 401 рішення ради.

Основні напрямки моєї депутатської роботи:

1. Попередній розгляд проектів рішень, що виносяться на розгляд селищної ради.
  2. Розгляд звернень громадян мого виборчого округу.
  3. Допомога громадянам у вирішенні матеріально – побутових питань та господарських питань мешканців будинків округ № 5.

У своїй діяльності від початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України , Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про звернення громадян», « Про статус депутатів місцевих рад»  та іншими нормативно-правовими актами.

Постійно спілкуюсь з виборцями та невідкладно реагую на їхні звернення.

Громадяни мого виборчого округу найчастіше звертаються з наступними питаннями: покращення благоустрою прибудинкових територій, благоустрій площадок для збору сміття,  ремонт доріг, освітлення вулиць,матеріальна допомога від Городоцької селищної ради малозабезпеченим громадянам та важкохворим.

Депутат
Городоцької селищної ради                                                      Олена РОЩЕНКО

26.01.2023 року